PRIVAT NÆRING

 

På utkikk etter gjenvinningsstasjonene?

Kontakt oss

Besøksadresse:
GLT-Avfall
Dalborgmarka 100
2827 Hunndalen

Sentralbord:
61 14 55 80

Epost:
post@glt-avfall.no 
renovasjon@glt-avfall.no

Org.nr:
966 144 297

Administrasjon

Stein Giæver

Daglig leder

90 15 10 13
giever@glt-avfall.no

Bjørn E. Berg

Sjefsingeniør

90 69 22 63
beberg@glt-avfall.no

Kai Løvstad

Økonomisjef

48 20 90 42
lovstad@glt-avfall.no

Knut Salvesen

Kontorleder

97 64 45 85
salvesen@glt-avfall.no

Frode Berget

Driftsingeniør

95 12 47 28
berget@glt-avfall.no

Janne H. Jarstad

Overingeniør miljø

95 94 97 36
jarstad@glt-avfall.no

Gerd Kristoffersen

Førstesekretær / Fagforbundets tillitsvalgte

41 20 94 08
kristoffersen@glt-avfall.no

Torunn Piro Berg

Informasjonsmedarbeider

97 63 59 76
piro@glt-avfall.no

Sissel Lundeløkken Mohn

Kundeansvarlig renovasjon

61 14 55 80
mohn@glt-avfall.no

Stian Rønning

Ansvarlig farlig avfall / Fagarbeider

97 06 74 73
ronning@glt-avfall.no

Camilla Hatterud

Vekt- og kontormedarbeider


hatterud@glt-avfall.no

Drift

Ivar Svastuen

Vedlikeholdsleder

95 11 70 33
svastuen@glt-avfall.no

Ola Meyer

Driftsleder miljøstasjoner / Fagarbeider


Knut Johannessen

Driftsoperatør


Roy Holthe

Driftsoperatør Biri


Jan Gudbrandsen

Driftsoperatør Åmot / Snertingdal


Jan Bergum

Driftsoperatør Vinjarmoen


Svein Hovdelien

Driftsoperatør Prøven / Fagarbeider


Vidar Samsonsen

Driftsoperatør Kraby / Fagarbeider


Bjarne Vangsjordet

Driftsoperatør Hov / Snertingdal


Andreas Engen Giæver

Driftsoperatør miljøstasjoner


Bjørn Haakon Hermanrud

Driftsoperatør miljøstasjoner


Bård Gubberud

Driftsoperatør farlig avfall


Jan Erik Sevaldholet

Driftsleder/ sjåfør / fagarbeider


Trond Skaug

Maskinkjører


Kent Marius Brynstad Westvang

Maskinkjører / Fagarbeider


Tormod Berget

Maskinkjører


Einar Andreas Stenersrød

Maskinkjører


Morten Bjerke

Sjåfør


Kim Ronni Møller Alfstad

Sjåfør


Dag Otto Finsveen

Driftsleder renovasjon


Stig Westlien

Driftsoperatør renovasjon


Yohanes Thadig Naizghi

Driftsoperatør renovasjon


Per Harald Sannerud

Driftsoperatør renovasjon


Thomas Bratsberg

Driftsoperatør renovasjon / fagarbeider


Thomas Hagen

Driftsoperatør renovasjon